Firmanıza özel dijital pazarlama hizmetlerimiz

Facebook hesap yönetimi hizmeti, işletmelerinizin sosyal medyadaki varlıklarını yönetme işlemidir. Kampanya duyurularınız, geri dönüşler ve reklamların analizini kapsayan bu hizmet, sosyal medya hesaplarınıza dair her konunun idare edilmesi anlamı taşır. Bu sayede imaj kaybına uğramayacak ve sosyal medya hesaplarınız için ekstra zaman harcamayacaksınız.

Instagram, günümüzde dünyaca ünlü olan ve milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan bir medya paylaşım platformudur. Bu platform vasıtasıyla insanlar görsel öğelerin yanı sıra canlı yayın bile yapabilmektedir.

Dolayısıyla bu sosyal mecra, birçok açıdan işletmeler için önem arz etmektedir. Bu alanın doğru yönetilmesi işletmelerin büyüme hedeflerine büyük ölçüde katkı sağlar.

Firma sanal kimliğinizi internet ortamında daha kalıcı hale getirerek insanların ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Sosyal Medya Tasarımında çeşitli üstün niteliklerle tasarım elde ederek sizler de insanların kalıcı hafızasında yer edinebilir, Web sitesinin veya belirli bir internet platformuna tekrar ve tekrar insanlar tarafından giriş sağlayabilirsiniz.Bu açıdan bu kurumsal kimliği üstün seviyeye taşımak, takipçi, ziyaretçi ve belirli kitle açısından firmanın ilgi odağı haline gelmesinde Sosyal Medya Tasarımı öncelikli bir noktadır.

Bir firmanın veya markanın tanıtılması, satışlarının artırılması için yapılacak olan tüm dijital pazarlama süreçlerini hem planlıyor hem de yönetiyoruz. AdWords reklamlarından YouTube reklamlarına, Gmail reklamlarından e-ticaret reklamlarına kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız tüm kampanyalarda stratejiyi doğru belirlemek bizim için en önemli şeydir. Bu amaçla firmayı ve markayı doğru tanımaya çalışıyoruz. Ardından reklamı yapılacak ürün, hizmet veya markanın hedef kitlesini doğru bir şekilde belirliyor ve bu hedef kitleye en iyi şekilde ulaşılacak reklam kanallarını belirliyoruz. Reklam metinleri ve görselleri yine titizlilikle ve profesyonelce hazırlanıyor ve müşteri onayı alınarak dijital pazarlama kampanyamızı aktif etme aşamasına geliyoruz.